Ahola Janne
Seuran hallitus, alamäkipyöräily
janne@janneahola.fi

Ellonen Jukka

TuSlan hallitus, freestyle, seuratoiminta
hiihtokeskuksen henkilöstö 
jukka.ellonen@tusla.net

Fahlbom Jarno
Valmentaja, TuSla ES Cup
jarno.fahlbom@gmail.com
040 839 7558

Fahlbom Sari
TuSlan hallitus, varapuheenjohtaja
sari.fahlbom@tusla.net

Fröjdö Laura
Valmentaja, Race Team
laura.frojdo@gmail.com
040 701 9187

Haarala Tomi
Valmentaja
tomi.haarala@tusla.net
0400 526 598

Heikniemi Anssi
TuSlan hallitus, rinnetekniikka
anssi.heikniemi@tusla.net

Heikniemi Eeva
Hiihtokeskuksen toiminnanjohtaja
eeva.heikniemi@hirvensalo.fi
045 106 3011

Lehtinen Jari
TuSlan hallitus, puheenjohtaja,
hiihtokeskuksen markkinointi
Valmentaja, Masters Urheilu
jari.lehtinen@tusla.net
0500 532 997
Lehtinen Riku
Master-kisasihteeri, kansainväliset kilpailut
riku.lehtinen@tuloksentekijat.fi

Lundberg Tommi 
rahastonhoitaja 
tommi.lundberg@tusla.net
040 550 6535

Michael Pasi
TuSlan hallitus, alppiurheilu
pasi.michael@tusla.net

Oksala Mia
TuSlan hallitus, seuratoiminta
mijook@utu.fi
040 503 2428

Suomi Pekka
Valmentaja
pekka_suomi@hotmail.com

Tikka Eeva
Master-kisasihteeri, kansalliset kilpailut
tikka.eeva@gmail.com
040 565 6093

Tikka Jaakko
Valmentaja, Masters Kilpailu 
jaakko.tikka@luukku.com
040 553 6607

Wulff Nicke
Valmentaja, Team TuSla