Jerker Brandt
TuSlan hallitus, varapuheenjohtaja
jerker.brandt@gmail.com

Ellonen Jukka

TuSlan hallitus, freestyle, seuratoiminta
hiihtokeskuksen henkilöstö 
jukka.ellonen@tusla.net

Fahlbom Jarno
Valmentaja, JR Team
jarno.fahlbom@gmail.com
040 839 7558

Fahlbom Sari
TuSlan hallitus, sihteeri,
kisasihteeri
sari.fahlbom@tusla.net
kisasihteeri@tusla.net

Fröjdö Laura
Valmentaja, Race Team
laura.frojdo@gmail.com
040 701 9187

Haarala Tomi
Valmentaja (Masters-ryhmät), Brio Team
tomi.haarala@tusla.net
0400 526 598

Lehtinen Jari
TuSlan hallitus, puheenjohtaja,
hiihtokeskuksen markkinointi,
valmentaja, Masters Urheilu
jari.lehtinen@tusla.net
0500 532 997
Lehtinen Riku
Master-kisasihteeri, kansainväliset kilpailut
riku.lehtinen@tuloksentekijat.fi

Lundberg Tommi 
TuSlan hallitus, talous 
tommi.lundberg@tusla.net
040 550 6535

Michael Pasi
TuSlan hallitus, valmennuspäällikkö
pasi.michael@tusla.net

Suomi Pekka
Valmentaja, JR Team
pekka_suomi@hotmail.com

Tikka Eeva
Master-kisasihteeri, kansalliset kilpailut
tikka.eeva@gmail.com
040 565 6093

Tikka Jaakko
Valmentaja, Masters Kilpailu 
jaakko.tikka@luukku.com
040 553 6607

Nicke Wulff
Valmentaja, JR Team
nicke.wulff@turku.fi